|
MIFF-magasinet til tre nye fylker Vi kan ikke tillate at det norske folk bare får servert ensidig fordømmelse av Israel. MIFF vil fortsette å spre spesialmagasinet med Israels beste argumenter til nye fylker. Så snart vi ser at økonomien tillater det, sender vi ut magasinet til alle husstander i Telemark, Buskerud og Møre og Romsdal. Vi er avhengig av frivillig støtte fra Israels venner for å kunne finansiere en slik ekstrasatsning! Send din støtte til kontonummer 78770654539. PDF av magasinet, med lenker til mer bakgrunnsstoff. Dokumentasjonsfil til magasinet. |
||
|
Legg inn fast månedlig støtte til MIFF De fleste nettbrukere har anledning til å legge inn en fast månedlig overføring i sin nettbank. Vi håper du vil støtte MIFF på denne måten. Gå inn i din nettbank nå, og legg inn en fast månedlig betaling til kontonr. 78770654539. (Eventuell medlemskontingent vil bli dekket av dette beløpet.) Vær vennlig å gi oss beskjed om din støtte i skjemaet under, slik at vi tidligst mulig kan planlegge nye opplag av spesialmagasinet. Det norske jødehatet lever Et saklig forsvar for Israel får norske antisemitter til å se rødt. Les reaksjoner på MIFFs spesialmagasin til Rogaland i april 2010.
|
![]() Israel-fiendskap i Norge Det har kommet fram at mange israelere anser Norge som ett av de mest Israel-fiendtlige landene i Vest-Europa. I Norge blir dette synspunktet avvist med en blanding av forakt, overbærenhet og humor: I norsk mainstream finnes det lite eller ingen antisemittisme, mener norsk mainstream. Men hvordan arter Israel-fiendskapet seg i Norge?
|
|||||||||||||
|
|||||
Ny bruker? | Om miff.no | Lenkesamling Forumet Porten | Facebook | Twitter |
|||
|
|
|||
![]() |
|||
|