Det finnes 22 land som definerer seg selv om arabiske. 57 land samarbeider i organisasjonen for muslimske land. Det finnes kun ett lite land i verden med jødisk flertall og identitet. Israel er på størrelse med Nord-Trøndelag fylke.
MIFF avslører hva som hindrer fred: Arabiske og muslimske ledere som «kategorisk og absolutt» avviser det jødiske folkets rett til en egen stat. For et grovt hykleri!
NRK og andre medier fortier israelernes beste argumenter. Derfor er det stort behov for en organisasjon som MIFF, som kan nå bredt ut med informasjon. Vi bruker miff.no (900.000 besøk i år), magasin i postkassene (fire fylker i år), Facebook (23.000 følgere), YouTube, 27 lokallag m.m.
Å jobbe for Israel har sin pris. Hån og trusler må vi bære selv. Men med din gave kan vi spre sannheten om Israel til flere!
Fyll ut ditt mobilnummer og ditt ønskede gavebeløp i skjemaet under og klikk OK. Gavebeløpet blir belastet din neste telefonregning.
Dersom du ønsker skattefradrag, gi din gave via nettbank og send inn ditt personnummer til post@miff.no.
Du kan også gi gave via nettbank til konto 78770654539. Merk gaven «Giving Tuesday» i meldingsfeltet, eller bruk tilsendt giro og KID fra MIFF.
Hjertelig takk for din støtte!